ارزش‌ها و باورهای شرکت مهندسی پزشکی هرمزکیان

شرکت هرمز کیان پرتو با نام تجاری مهندسی پزشکی هرمزکیان (دانش بنیان) مجموعه‌ای جوان و پویا است که کار خود را رسماً در سال ۱۳۹۳ در زمینه تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی، توانبخشی، مغزواعصاب و ارولوژی آغاز کرد و در حال حاضر به یک منبع ضروری برای تامین تجهیزات پزشکی و ملزومات بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز تحقیقاتی برجسته در ایران تبدیل شده‌است.

شرکت ما توسط تیمی حرفه‌ای اداره می‌شود و بزرگترین مسئولیت ما این است که اطمینان حاصل کنیم خدماتی که به بیماران، کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تحقیقاتی ارائه می‌دهیم از بالاترین کیفیت برخوردار باشند و در این راستا محافظت از سلامت بیماران و بهبود سطح زندگی آنها هدف اساسی ما است.

عناصر اساسی استراتژی تجارت ما انعطاف‌پذیری در فروش و ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت‌های رقابتی به مشتریان است و ما تلاش می‌کنیم تا بهترین تجهیزات را با سازگارترین قیمت به مشتریان‌مان ارائه دهیم.

محصولات شرکت مهندسی پزشکی هرمز کیان دقیق‌ترین و به‌روزترین تکنولوژی‌ در دنیا، ارگونومیک و با کاربری آسان در حیطه فیزیوتراپی، توانبخشی، مغزواعصاب و ارولوژی است.

محصولات ما طی فرآیندهای سختگیرانه‌ای در واحد کنترل کیفی این شرکت مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرند و این فرآیندها تضمین‌کننده استانداردهای کیفی محصولات است که این شرکت را مفتخر به دریافت گواهینامه استاندارد ISO13485 در مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی از سازمان معتبر IMQ ایتالیا و عضویت در شبکه جهانی کیفیت IQNet کرده است.

محصولات شرکت مهندسی پزشکی هرمزکیان دارای تاییدیه‌ها و مجوزهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

کپی رایت © 1403 - تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و شبکsه‌های اجتماعی آن متعلق به شرکت هرمزکیان است و هرگونه کپی برداری از محتوای آن بدون مجوز کتبی ممنوع بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.